By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Canon EF 50mm f/1.8 STM LensCanon EF 50mm f/1.8 STM Lens
  • New
This is Caption
Our Latest News

PROMOCION

PESHONI GJATË ZËVENDËSIMIT TË LENTEVE

Lidheni kamerën tuaj Canon EOS R System në një botë më të gjerë krijimtarie. Eksploroni gamën e lenteve RF dhe zbuloni aftësitë e tyre të jashtëzakonshme si shpejtësia e jashtëzakonshme e fokusimit automatik dhe cilësia superiore e ndërtimit. Zëvendësoni çfarëdo lentesh funksionale dhe përfitoni një zbritje çmimi deri në 25%.

Zëvendësoni

Çfarëdo lentesh funksionale

Peshoni

Lentet tuaja të vjetra në dyqan

Përfitoni zbritje

Përfitoni zbritje sipas peshës së lenteve të zëvendësuara. 0-650g - 15% 651 - 1,499g - 20% 1,500g + - 25%

Produktet promovuese

Të gjitha lentet RF janë të përfshira në promovim. Disa produkte kryesore:

RF 15-35MM F2.8L IS USM

Ultra i gjerë dhe super i mprehtë galë cilësisë optike të serisë L dhe stabilizimit me 5 nivele të figurës për kënde dinamike edhe në hapësira të ngushta

RF 100MM F2.8L MACRO IS USM

Si makroobjektiv profesional RF, RF 100mm F2.8L MACRO IS USM është ideal për imazhe fotoreale dore 1.4x dhe portrete mahnitëse, me cilësinë e serisë L.

RF 70-200MM F2.8L IS USM

Një objektiv thelbësor në treshen profesionale të zmadhuesve, "RF 70-200mm F2.8L IS USM" është shoqëruesi ideal për lajme, sporte dhe udhëtime.

RF 24-70MM F2.8L IS USM

Jepini fotografisë suaj kuadërplotë e pa pasqyra një dorë profesionale me zmadhuesin 24-70 mm që vjen me aperturë të shpejtë dhe 5 nivele stabilizimi figure.

RF 100-400mm F5.6-8 IS USM

Një objektiv fleksibël, kompakt dhe peshëlehtë RF 100-400mm me fotostabilizim 5.5-nivelësh për shkrepjen e natyrës dhe të aksionit pa u rënduar nga pesha.

Kompleti më i mirë pa pasqyrë i Canon për fotografimin e peizazhit

Cilat janë kamerat dhe lentet më të mira për fotografimin e peizazhit? Ambasadori i Canon dhe fituesi i çmimeve të shumëta të fotografisë së natyrës Radomir Jakubowski zbulon kompletin e tij të preferuar nga Canon EOS R System.

Përfitimet e përdorimit të lenteve RF të Canon për video

Inxhinierët e Canon nisën të krijojnë lentet ideale dhe montimi i ri i lenteve RF i kombinuar me arkitekturën pa pasqyrë të sistemit Canon EOS R me kornizë të plotë i lejoi ata të realizonin qëllimin e tyre.

Mos humbisni asnjë moment me këto lente më të mira për fotografi aksioni

Qoftë nëse bëhet fjalë për notues që zhyten në pishinë ose kërcimtarë në mes të skateboarderëve, është një grup lentesh joshëse nga Canon me performancë të lartë por me kosto efektive që kap lëvizjet në sport.

Produktet promocionale

Promovimi vlen nga data 1.09. - 30.09.2022, deri sa zgjatin stoqet.